Logo

औषधी दिने डाक्टरले बिरामीलाई केक बाँडेपछि, फोटो फिचर

Rato Pen १९ जेष्ठ २०७८, बुधबार २३:१० मा प्रकाशित

२०७८ जेठ १९ गते
बारबर्दिया
आर.सी. थारु मेमोरियल नगरअस्पतालका प्रमुख डाक्टर रोसन सापकोटाले अस्पतालका बिरामीहरुलाई आफ्नो जन्मदिनमा केक बाड्नु भएको छ । यहि जेठ १९ गते पर्न गएको जन्मदिनमा अस्पतालमै जन्मदिन मनाएर कोरोना तथा जनरल बिरामीहरुलाई केक बाड्नु भएको हो ।


बारबर्दिया नगरपालिकाका नगरप्रमुख दुर्गाबहादुर थारु, नगर उपप्रमुख अञ्जु दहित सहित जनप्रतिनिधि, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत दशरथ बुढा, नगरपालिकाका कर्मचारी, नगर अस्पतालका डक्टर, स्वास्थ्यकर्मी तथा कमचारीहरुको सहभागिता रहेको थियो । नगरअस्पतालका प्रमुख डाक्टर सापकोटाले नगरप्रमुख सहित बिरामीहरुलाई क्रमशः केक बाँड्नु भएको थियो । कोरोना महाँमारीको समयमा अस्पतालमा स्वास्थ्यकर्मी तथा कर्मचारीहरुलाई उत्साह थप्न र कोरोना संक्रमित बिरामीहरुको मनोबल बढाउनमा सहयोग पुग्ने उदेश्यले अस्पतालमै जन्मदिन मनाएको बताउनु भएको छ ।


बारबर्दिया नगरपालिकाले यहि चैत १ गते खेदि आर.सी. थारु मेमाेरियल नगरअस्पताललाई संचालनमा ल्याएको छ । अस्पताल स्थापना संगै कोरोनाको महामारी बढ्नथालेपछि, सोही अस्पतालमा कोरोना बिशेष अस्थायी अस्पतालको रुपमा संचालन गरिएको छ । साथै अस्पतालबाट संचालनहुने सबै सेवाहरु प्रदान गरिरहेको छ । बारबर्दियामा नगर अस्पतालको स्थापना भएदेखि स्थानीयहरु सहजपहुचको रुपमा डाक्टरी सेवा पाईराख्नुभएको छ । कोभिड बिरामीहरु भने पुर्ण निशुल्क रुपमा औषधी गराईराख्नु भएको छ ।

https _www.facebook.com_messenger_media_ thread_id=100002152041647&attachment_id=1371160233268754&message_id=mid.cAAAB8UZUEft__wHE915zbkgE34d9

डा. रोसन सापकोटा

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
लोकप्रिय छुटाउनुभयो कि ?